Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Modusoft İle İşinizi daha güvenli hale getirin.

Modusoft, müşterilerine CRM ve Yönetim sistemi gibi birçok farklı hizmet sunar. Her hizmet, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş ve ölçeklenebilir şekilde tasarlandı.

Özel Yazılım Geliştirme

Biz, Modusoft olarak, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına özel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. İş akışlarınıza, süreçlerinize ve operasyonel gereksinimlerinize tam olarak uyan kişiselleştirilmiş yazılım ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Tam Hizmet Yazılım Geliştirme

Biz Modusoft olarak, geleceğe yönelik teknolojiler üzerine kurulu modern yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Geniş kapsamlı yazılım geliştirme hizmetlerimizle, sizin vizyonunuzu teknolojiye dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Çevik geliştirme metodolojimiz sayesinde, ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışıyoruz. Müşteri taleplerini öncelikli kılarken, yenilikçi ve kalıcı yazılım ürünleriyle iş süreçlerinizi dönüştürmeye odaklanıyoruz.

Modusoft CRM (Kurumsal)

Modusoft CRM, müşteri memnuniyetini artırmak, satışlarını ve müşteri sadakatini arttırmak için tasarlanmıştır. Sistem, kolay ve intuitif bir arayüze sahip olmasıyla kullanımı kolaydır.

Mobil Uygulama

Modusoft olarak, mobil uygulama hizmetimizle işletmelerin müşteri ilişkileri yönetimini kolaylaştırma misyonunu üstleniyoruz. Sunduğumuz mobil uygulama çözümü ile kullanıcılarımız, işletmelerine ait müşteri verilerine, satış siparişlerine, müşteri taleplerine ve toplantı takvimlerine istedikleri zaman, istedikleri yerden erişebilme imkanı buluyorlar. Bu sayede, işletmelerin verimliliğini artırıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Daha Fazlası

Modusoft ile işinizi daha kârlı hale getirin.

Müşterilerinizi Yönetin, Başarınızı Artırın

Her Şeyi Kontrol Altında Tutun

Modusoft CRM, işletmenizin verimliliğini artırmak için tasarlandı. Tüm müşteri ilişkilerinizi, satışlarınızı, pazarlama faaliyetlerinizi ve hizmetlerinizi tek bir yerde yönetmenizi sağlar. Böylece, işletmeniz daha verimli ve efektif hale gelir.

Modusoft CRM, satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi yönetmenizi kolaylaştırır. Tüm satış ve pazarlama verileri tek bir yerde toplanır ve analiz edilir. Böylece, işletmenizin verimliliği artar ve daha büyük satışlar elde edersiniz.

Analiz & Raporlama

İnteraktif & Kullanıcı Dostu

Gizlilik & Güvenlik

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Memnun Müşteri

Deneyim & Tecrübe

Başarılarımız

Hizmet Kalitesi
100%
Verimlilik
100%
Gizlilik & Güvenlik
100%

İleri Teknolojiyle Yarını Keşfedin

Geleceği Şekillendiren Teknolojiler

Modusoft, kurumsal yazılım geliştiren bir platform olarak müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), mobil uygulama ve daha birçok alanda çözümler sunmaktadır. İşte Modusoft’un kullandığı bazı teknolojiler:

  • .NET Core: Modusoft, yazılım geliştirmek için Microsoft’un güçlü .NET Core framework’ünü kullanır. .NET Core, platform bağımsızlığı sağlar ve hem web hem de mobil uygulamaları destekler.

  • C#: Modusoft’un temel programlama dili C# (C-Sharp)’tır. C#, .NET framework üzerinde çalışan güçlü ve modern bir dil olarak tanınır. Modusoft, C# dilini kullanarak iş mantığı ve veritabanı işlemlerini gerçekleştirir.

  • API Geliştirme: Modusoft, .NET Core ile entegre çalışabilen ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilen API’ler oluşturur. Bu API’ler, farklı platformlardan veri alışverişini ve entegrasyonu kolaylaştırır.

  • Mobil Uygulama Geliştirme: Modusoft, iOS ve Android gibi mobil platformlara yönelik geliştirme yapar. Xamarin veya React Native gibi teknolojileri kullanarak, çok platformlu mobil uygulamalar oluşturur ve müşterilerine mobil cihazlar üzerinden erişim imkanı sunar.

Geleceğin Kapılarını Açan Teknolojiyle Yolculuğa Çıkın

Teknolojiyle Hayal Gücünüzü Gerçeğe Dönüştürün

Daha Fazlası

Modusoft ile işinizi daha kârlı hale getirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorular ve Cevaplar

Müşterilerimizin sıkça karşılaşabilecekleri sorunları çözmelerine ve bilgi almalarına olanak tanıyor ve çözüm sağlıyoruz.

Modusoft, bir iş yönetim yazılımı sağlayıcısıdır. Kurumsal yönetim sistemleri ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gibi işletmelerin günlük iş süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış yazılım çözümleri sunar.
Hızlı Proje Teklifi Al
Hızlı Proje Teklifi Al